Профорієнтація

Завжди в кроці від майбутнього: оберіть затребовану професію у Німеччині або Австрії

Яка освіта краще? Які професії будуть актуальні у 2030 році? Професії майбутнього? Вибір професії – це важливий та часто складний процес. Кожен бажає мати професію, яка буде вигідною, добре оплачуваною, улюбленою та має перспективи. Для підлітків та їх батьків вибір стає все складнішим через стрімке розвиток цифрових та комп’ютерних технологій, який роз’єднує покоління.

Вибір актуальної професії для Німеччини та Австрії також стає викликом, оскільки рівень розвитку суспільства та економіки швидко рухається вперед і приносить багато нових, невідомих або малозрозумілих професій. Проте не можна відкидати їх лише через незнання. Також помилково вважати, що якщо у дитини добре виходять іноземні мови, вона обов’язково гуманітарій і їй слід бути перекладачем або лінгвістом. Існує багато професій у міждисциплінарних областях, які можуть бути цікавими абітурієнтам із гуманітарними здібностями.

Для полегшення вибору професій та ознайомлення з тенденціями працевлаштування на німецькому ринку праці, я пропоную курс профорієнтації для підлітків від 14 років.

Ход профорієнтації:
 1. Студент отримує тести, які він повинен пройти протягом кількох днів. 50% це два загальних тести, і ще 50% – це питання від мене особисто. Час, який студент витрачає на відповіді, становить від 1 до 2 годин. Краще не робити це все в один день, відповідати, обдумуючи, але не думати над одним питанням годинами. Важливо давати відповіді розгорнуто і детально, оскільки саме вони є основою для моїх висновків і порад у виборі професії.

  2. Відповіді на питання і результати тесту необхідно надіслати за 3 дні до інтерв’ю. Після цього відбувається оплата та узгодження дати зустрічі на інтерв’ю.

  3. За результатами тесту та відповідями я готуюсь до особистого інтерв’ю (1 година) зі студентом. Мета інтерв’ю – ретельно зрозуміти мотивацію та схильності студента, які вже проявилися відповідями на питання. Під час інтерв’ю ми розглядаємо 3 професії.

  4. Після інтерв’ю студент отримує докладний письмовий опис цих професій. Крім того, надається список програм та університетів в Німеччині, де можна отримати ці професії.

 
Загальна інформація:
 • Всього студент витратить від 3 до 5 годин на: тести, інтерв’ю та ознайомлення з письмовою інформацією після інтерв’ю.
 • Всі професії будуть конкретними. Наприклад, не „сфера економіки“, а „фахівець у сфері онлайн-комерції“. Всі вони спрямовані на ринок праці Німеччини та Австрії, а точніше – німецькомовну Європу. Деякі з них можуть бути вам невідомі. Пропоновані професії будуть в першу чергу востребованими, часто сучасними, але також можуть бути представлені і класичні професії, якщо вони підходять студенту. Не всі професії будуть високооплачуваними, але їх опис буде містити інформацію про рівень оплати.
 • Запропоновані професії будуть практичного характеру та старатимуться об’єднати в собі востребованість, перспективу та інтереси студента, але не завжди в рівних пропорціях. Важливо бути відкритими до нового та невідомого і бути готовими вивчати нове.
 • Вартість: 8 500 гривень

Замовити:

Ми завжди готові розглянути ваші індивідуальні потреби і надати належну підтримку та консультацію, щоб ви досягли своїх цілей

Професії майбутнього
Востребовані професії
Профорієнтація
Кар’єрні перспективи
Трудовий ринок Германії
Професійна орієнтація

Професійна підготовка
Вища освіта в Німеччині
Майбутні перспективи
Професійна кар’єра
Сфери зайнятості

Трудовий ринок Австрії

Вибір професії
Професійний розвиток
Освітні програми у Німеччині
Ринок праці Європи
Професійні навички
Курси профорієнтації